Aktualności

Jak angażować ludzi w swoje działania? Grywalizacja!

Nowe technologie w rękach mężczyzny
Fot. ©Depositphotos/violetkaipa

TechKlub Gdańsk zaprasza 11 stycznia 2017 r. na rozmowę o tym, w jaki sposób zachęcić odbiorców do udziału w działaniach, czyli o grywalizacji. Gościem będzie Agnieszka Deka-Malijewska. Zostanie również zaprezentowana bezpłatna aplikacja grywalizacyjna Huntly. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

 

Sieć TechKlubów to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności programu Nowe Technologie Lokalnie. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

Podczas spotkania uczestnicy poznają podstawy projektowania działań grywalizacyjnych, ich rodzaje i otrzymają odpowiedź na pytanie, dlaczego ludzie tak chętnie się w nie angażują. Oprócz tego TK to także przestrzeń do dyskusji i nawiązywania kontaktów.

 

Jak angażować w swoje działania? Grywalizacja!

  • 11 stycznia 2017 r., środa, godz. 18.00 
  • Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych Fundacja RC 
  • aleja Grunwaldzka 5 w Gdańsku-Wrzeszczu
  • rejestracja na spotkanie 

Więcej: TechKlub Gdańsk 

 

view szablon artykułu