Aktualności

IX Ogólnopolski Zjazd Maskotek

$image_alt
Fot. ze strony zjazdu na Facebooku

Jedną z najciekawszych letnich imprez nad morzem jest Ogólnopolski Zjazd Maskotek, który odbywa się co roku w połowie lipca w Rowach. Z całej Polski przyjeżdżają duże pluszowe postacie, które paradują ulicami miast. Od 18 do 19 lipca 2015 r. na scenie będą prezentacje, występy artystyczne oraz głosowanie na najsympatyczniejszą maskotkę.

Gmina Ustka w swoim kalendarzu imprez ma wiele interesujących propozycji. Jedną z najciekawszych jest Ogólnopolski Zjazd Maskotek, który odbywa się w połowie lipca w Rowach. Z całej Polski zjeżdżają się duże pluszowe postacie, które reprezentują samorządy, instytucje i firmy. Impreza w swoim programie ma wiele interesujących pozycji.

 Ogólnopolski Zjazd Maskotek
 Fot. ze strony zjazdu na Facebooku

Pierwszego dnia maskotki odwiedzają dzieci przebywające na oddziale dziecięcym słupskiego szpitala, wręczają im upominki, robią wspólne zdjęcia, by na twarzach chorych pojawił się uśmiech i zapomniały choć na kilka chwil o przykrych chorobach. Jest też parada maskotek ulicami Rowów, ich prezentacja na scenie, występy artystyczne, a także zwiedzanie stoisk, na których promują się rozmaite instytucje i urzędy. Odbywa się też głosowanie na najsympatyczniejszą maskotkę – Maskotkę NAJ. Ogólnopolski Zjazd Maskotek co roku przyciąga liczne grono zainteresowanych. Jest to doskonała okazja do zabawy w towarzystwie całej rodziny.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

IX Ogólnopolski Zjazd Maskotek
18-19 lipca 2015 r., sobota, niedziela
ul. Słoneczna, muszla koncertowa w parku
Rowy

Więcej:

Opr. BMG

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości