Aktualności

Interesujesz się nowymi technologiami? Chcesz wiedzieć więcej o AI albo VR? Przyjdź na Venture Day i porozmawiaj z wynalazcami i przedsiębiorcami

Venture Day 2017
Venture Day 2017 Fot. źródło facebook.com/ventureday/

Venture Day to konferencja na której spotykają się naukowcy, inwestorzy i wynalazcy. To setki rozmów o biznesie, dobrych praktykach i współpracy. To także forum wymiany doświadczeń i możliwość spotkania z potencjalnymi inwestorami. Venture Day 2018 odbędzie się 9 października 2018 r. w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

 

To będzie już szósta edycja spotkania Venture Day.

 

O robotyce i VR

Tegoroczne spotkanie Venture Day poświęcone będzie sztucznej inteligencji, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz robotyce. Uczestnicy spotkania wspólnie będą się zastanawiać nad zastosowaniem ich w branżach skoncentrowanych wokół Inteligentnych Specjalizacjach Pomorza (ISP). Będzie mowa między innymi o systemach zarządzania ruchem pojazdów w portach oraz o przyszłości projektów związanych z e-zdrowiem. W programie przewidziane są prelekcje pokazujące dobre przykłady wdrożeń i międzysektorowej współpracy oraz komercjalizacji wyników badań. Będą również warsztaty i prezentacje startupów, które pracują w obszarze ISP.

 

Co to jest odwrócony pitching?

W klasycznym spotkaniu pitchingowym to startupy, firmy i przedsiębiorcy prezentują się przed funduszami kapitałowymi i zabiegają o wsparcie dla swoich projektów. Po raz pierwszy w Polsce, podczas Venture Day dojdzie do odwrócenia ról. Tym razem to fundusze kapitałowe będą prezentować swoje propozycje, a przedsiębiorcy będą oceniać ich ofertę. W składzie jury będą między innymi prezes zarządu Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz przedstawiciel Centrum Transferu Technologii GUMed.

 

Szczegółowe informacje, zakup biletów oraz program spotkania na stronie Venture Day 2018.

 

view szablon artykułu