Aktualności

Inteligencja Finansowa – inspiracje, motywacje i nauka inteligentnego zarządzania finansami

Stosy monet, wykresy, diagramy
Fot. ©Depositphotos/Mizina

Na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, 13 i 14 stycznia 2017 r. odbędzie się festiwal Inteligencji Finansowej. Wydarzenie jest doskonałą okazją, by w obecności praktyków zdobyć i poszerzyć wiedzę z zakresu funkcjonowania mechanizmów finansowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Inteligencja Finansowa 2016/17 to dwa dni intensywnych warsztatów i prelekcji. Kluczowe tematy wydarzenia to: strategie inwestycyjne, giełda i zarządzanie kapitałem. Głównym punktem festiwalu będzie spotkanie z ekspertem ds. ekonomicznych w Kancelarii Prezydenta RP – prof. Zbigniewem Krysiakiem. Pośród specjalistów, którzy podzielą się cenną wiedzą, znajdują się także m.in. przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych, banku Citi i firmy State Street.

Dodatkowo, zbliżające się wydarzenie stanowi pole do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą niespodzianki od licznych partnerów spotkania.

Inteligencja Finansowa to ogólnopolski projekt organizowany od 11 lat przez Studenckie Forum Business Centre Club. Celem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom konkretnych umiejętności i wskazówek oraz przybliżenie im możliwości efektywnego zarządzania kapitałem. Wydarzenie co roku cieszy się dużą popularnością wśród studentów, absolwentów, przyszłych inwestorów i młodych przedsiębiorców. Szczegółowa komunikacja wydarzenia prowadzona jest na portalu Facebook.

 

Inteligencja Finasowa

  • 13 i 14 stycznia 2017 r., piątek-sobota
  • Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego
  • ul.Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot 
  • wstęp – wolny, obowiązują zapisy

Zobacz:

view szablon artykułu