Aktualności

INNO3city – Arena Liderów

$image_alt
Fot. mat. prasowe INNO3city

W Sopocie, 29 maja 2015 r. będzie miała miejsce 4. edycja międzynarodowej konferencji dedykowanej rozwojowi innowacyjności. W programie spotkania prezentacje, dyskusje, warsztaty i rozmowy w strefie networkingowej.

Projekt „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja" realizowany jest przez samorząd województwa pomorskiego w partnerstwie z InnoBaltica oraz Stowarzyszeniem Pomorskie w Unii Europejskiej. Głównym celem jest wdrożenie regionalnego systemu kreowania i wzmacniania jakości innowacyjności poprzez efektywną działalność Pomorskiego Centrum Innowacji. Projekt rozpoczął się w marcu 2014 r. i potrwa do końca sierpnia 2015 r. W tym czasie realizowanych jest wiele działań proinnowacyjnych, gdzie do współpracy zaproszone zostały instytucje publiczne, prywatne, instytucje otoczenia biznesu po to, aby wspólnie działać na rzecz wzrostu konkurencyjności województwa pomorskiego.

Do rozmów w ramach paneli dyskusyjnych zaproszono liderów biznesu, nauki, a także sportu, sztuki oraz działalności społecznej i politycznej. Zaproszenia przyjęli m.in. Elżbieta Bieńkowska, Jerzy Buzek,  Roman Polko, Ewa Błaszczyk, Rafał Brzoska, Simon Dolan.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

INNO3city – Arena Liderów – międzynarodowa konferencja dedykowana rozwojowi innowacyjności
29 maja 2015 r., piątek, godz. 9.00-17.30
Hipodrom Sopot
ul. Władysława Łokietka 1
Sopot

Rejestracja i program: INNO3city 

Więcej: INNObaltica

 

 

Opr. BMG

view szablon artykułu

Aktualności