Aktualności

Indywidualne konsultacje biznesowe

$image_alt
Fot. mat. prasowe

Strefa Start-up Gdynia, działająca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, zaprasza 21 kwietnia 2015 r. na cykliczne indywidualne konsultacje biznesowe. Będzie to kolejna dawka inspiracji i wiedzy doświadczonych specjalistów. Zgodnie z tradycją, spotkania dedykowane są małym firmom i start-upom, które stawiają czoła biznesowym wyznaniom.

 

Konsultacje poprowadzą:

Monika Kocięcka i Katarzyna Nawrot – specjalistki reprezentujące HK Finance sp. z o.o. – spółkę założoną w 2005 r. przez doświadczonych menedżerów jednej z firm z Wielkiej Czwórki. HK Finance specjalizuje się w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa księgowego, kadrowo-płacowego oraz prowadzi działalność jako agencja pracy tymczasowej. Celem jest nie tylko zapewnienie prowadzenia przez klientów działalności w pełni zgodnej z obowiązującym porządkiem prawnym, ale także pełne wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu najbardziej korzystnych decyzji biznesowych.

Paulina Wółkowska i Sławomir Wojciechowski – social media lovers. Założyciele agencji Socialove. Brand manager i dyrektor kreatywny. Psycholog i analityk. Dwa uzupełniające się podejścia. Łączy ich 7-letni staż pracy w marketingu oraz zamiłowanie do gry w scrabble. Tworzenie skojarzeń, budowanie pozytywnych emocji, opowiadanie angażujących historii, efektywne wykorzystywanie mediów społecznościowych i rozwiązań ambientowych. Tym właśnie zajmują się na co dzień. A wszystko po to, aby klienci zakochali się w Twojej marce. Bo tak naprawdę… All you need is socialove.

Joanna Rynas – radca prawny, na co dzień pomaga klientom rozwiązywać problemy prawne związane z prowadzeniem biznesu, a także doradzając, jak wykorzystać prawo w rozwoju firmy. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie spółek prawa handlowego oraz prawie gospodarczym. Realizuje także zadania w zakresie prawa korporacyjnego i doradztwa w zagadnieniach związanych z prawem pracy.

Sabina Pająk – doktorantka w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie w obszarze nauk socjologicznych bada, jak komunikują się duże korporacje ze społecznościami lokalnymi. Swoją przygodę z komunikacją i marketingiem rozpoczęła w agencji Edelman Polska w Warszawie, gdzie pracowała dla największych marek w Polsce i na świecie. Od tego czasu zawodowo zajmuje się komunikacją, zarządzaniem marką oraz marketingiem. Uwielbia pracować z ludźmi i dzielić się z nimi swoją pracą. Jej dewiza życiowa? Rób to czego się boisz, bo wtedy osiągasz prawdziwe sukcesy. Od niedawna mieszkanka Gdyni. 

Na każdą indywidualną konsultację z wybranym mentorem przewidziano ok. 45 minut. Na konsultacje obowiązują zapisy:

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Indywidualne konsultacje biznesowe dla małych firm i start-upów
21 kwietnia 2015 r.,wtorek, godz. 9.00-20.00
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, budynek III, Strefa Startup Gdynia, Coworking (H1.04 III)
aleja Zwycięstwa 96/98
Gdynia

Wstęp – bezpłatny

Harmonogram:

godz. 9.00-13.00 – Księgowość i rachunkowość w małych firmach i start-upach – Monika Kocięcka i Katarzyna Nawrot
godz. 9.00-13.00 – Przepis na socialove Twojej marki. Dobór odpowiednich kanałów komunikacji marketingowej, działań, języka oraz treści – Paulina Wółkowska i Sławomir Wojciechowski
godz. 16.00-20.00 – Prawne aspekty prowadzenia małej firmy i startupu – Joanna Rynas
godz. 16.00-20.00 – Prawidłowe targetowanie, czyli wspólna analiza dobranej grupy docelowej. Poprawa kanałów sprzedaży i promocji – Sabina Pająk

Więcej:

Opr. BMG

 

view szablon artykułu

Aktualności