Aktualności

Inauguracja RPO WP na lata 2014-2020

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/gunnar3000

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza na inaugurację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 marca 2015 r., w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Konferencja będzie okazją do przedstawienia założeń rozwoju województwa pomorskiego w kontekście realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz systemu wdrażania funduszy europejskich w Polsce w nowej perspektywie finansowej.
Wśród uczestników inauguracji znaleźli się m.in. Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska oraz Elżbieta Bieńkowska, unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP.
Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 jest największym, wartym ponad 8 miliardów złotych, programem finansowym w historii regionu.

Na konferencję, która odbędzie się w 12 marca w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (ul. Wojciecha Bogusławskiego 1), konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można to zrobić tutaj 

 

Zobacz również:

Oprac. AK

view szablon artykułu