Aktualności

Głosowanie na sportowe imprezy trwa

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/lilia

Gdyńskie Centrum Sportu zachęca do głosowania na gdyńskie imprezy sportowe, które rywalizują o tytuły najlepszych w Polsce w 2015 r. Na oba wydarzenia można głosować tylko raz dziennie.

Nominowane imprezy, na które można głosować:

  • PKO Grand Prix Gdyni jest nominowany do nagrody im. Tomasza Hopfera impreza roku 2015 w kategorii cykl. Głos można oddać do niedzieli, 15 listopada 2015 r.

PKO Grand Prix Gdyni to największy cykl zawodów biegowych na Pomorzu.  Każdy z gdyńskich biegów  znajduje się także w  pierwszej dziesiątce największych biegów na 10 km w kraju. W jego skład wchodzą upamiętniający nadanie Gdyni praw miejskich Bieg Urodzinowy, odbywający się w maju z okazji Dnia Europy – Bieg Europejski, organizowany w czerwcu podczas Nocy Świętojańskiej – Nocny Bieg Świętojański i upamiętniający obchody 11 listopada – Bieg Niepodległości. To 4 wyjątkowe wydarzenia, podczas których jedno z największych miast na północy Polski oddawane jest niemal 30 tys. zawodnikom oraz kibicom z całego świata.

instrukcja głosowania http://gdyniasport.pl/aktualnosci/glosuj-na-pko-grand-prix-gdyni/

  • Herbalife Ironman 70.3 Gdynia jest nominowany do plebiscytu Najlepsza Impreza Triathlonowa 2015. Głos można oddać do soboty, 31 października 2015 r.

instrukcja głosowaniahttp://gdyniasport.pl/aktualnosci/zaglosuj-na-najlepsza-impreze-triathlonowa-w-polsce/

Gdyńskie zawody nominowane są w kategorii Dystans długi lub ultradługi.

Ironman to najbardziej prestiżowe zawody triatlonowe na świecie, w których skład wchodzą: bieganie, pływanie i jazda na rowerze.

Więcej informacji na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

Oprac. DK

 

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości