Aktualności

Gimnazjaliści startują w Gniewie

$image_alt
Fot. ©Depositphotos Vitaly Valua

Rusza kolejna odsłona programu stypendialnego „Weber Start". Jesteś uczniem III klasy gimnazjum w Gniewie lub Opaleniu? Matematyka, fizyka, chemia, geografia lub biologia to twoja pasja? Jeśli tak nie czekaj – zgłoś swój udział!

Przed gimnazjalistami nieuchronnie zbliża się ważny czas przygotowań do egzaminów. To od ich wyników zależeć będzie, w jakiej szkole spędzą najbliższe lata i jaka placówka przygotowywać ich będzie do ewentualnych studiów. Dla wszystkich uczniów gimnazjów z gminy Gniew, których smykałką są przedmioty ścisłe, Zakład Produkcji Keramzytu przygotował kolejną edycję programu stypendialnego „Weber Start".

Stypendia przyznawane są łącznie czterem najzdolniejszym uczniom, którzy w częściach matematycznej i przyrodniczej na egzaminie gimnazjalnym osiągną najwyższą średnią arytmetyczną uzyskanych punktów. Podobnie jak w poprzedniej edycji, stypendia przypadną trzem wychowankom Gimnazjum w Gniewie oraz jednemu z Gimnazjum w Opaleniu.

Druga edycja programu stypendialnego „Weber Start" to kolejna szansa na wsparcie zdolnych uczniów, których wokół nie brakuje. Wierzymy, że potencjał młodych ludzi z Gniewu i okolic, którzy interesują się przedmiotami ścisłymi jest zawsze warty odkrywania – przekonuje Michał Bąkowski, przedstawiciel Zakładu Produkcji Keramzytu w Gniewie, organizatora konkursu.

►Pełen regulamin programu stypendialnego oraz dodatkowe informacje można też uzyskać pisząc na adres: gniew@e-weber.com

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości