Aktualności

Gdyński Biznesplan 2015

$image_alt

Kolejna, już XIII edycja konkursu Gdyński Biznesplan ruszyła 2 stycznia 2015 r. To doskonała okazja, żeby zgłosili się przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność na rodzimym rynku, albo pracują nad pomysłem, który chcieliby wcielić w życie. Pula nagród wynosi 100 tysięcy złotych. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia.

Gdyński Biznesplan nie przewiduje ograniczeń ze względu na wiek – najmłodszy uczestnik konkursu miał 18, najstarszy 63 lata, chociaż  największą grupą stanowią osoby w wieku 21-30 lat. Nie jest to również konkurs tylko dla gdynian. Brali w nim udział uczestnicy z Warszawy, Wrocławia, Suwałk, Słupska, Krakowa, Poznania i Elbląga. 

Ubiegłoroczni zwycięzcy to:

  • pierwsze miejsce – twórca projektu VR ONE Damian Karczewski – jego pomysł pozwala na tworzenie indywidualnych prezentacji, wykorzystując wirtualną rzeczywistość
  • drugie miejsce – Jan Radzikowski, Tomasz Grzechnik, Konrad Słoniewski i Tomasz Główka – ich pomysł ISIVI, jest pierwszym w Polsce, inteligentnym portalem pracy i rozwoju osobistego
  • trzecie miejsce – Konrad Klepacki i jego Barobot, czyli robot, który potrafi serwować drinki.

Laureaci Gdyńkiego Biznesplanu 2014. Fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz
Laureaci Gdyńkiego Biznesplanu 2014
 Fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz

Żeby zgłosić się do konkursu, należy do 31 stycznia 2015 r. przesłać drogą elektroniczną wypełniony formularz ze strony www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl. Drugi etap, który rozpocznie się 16 lutego, to czas na szkolenia i dostarczanie przygotowanych biznesplanów organizatorowi konkursu, czyli prezydentowi Gdyni, do 31 marca 2015 r.

Laureatów konkursu Gdyński Biznesplan czeka wiele cennych nagród i form wsparcia ich pomysłu biznesowego. Łączna pula nagród wynosi 100 tysięcy złotych. Ponadto finaliści będą mogli skorzystać z bezpłatnej, półrocznej opieki doradcy Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. 

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas gali finałowej 1 czerwca 2015 r. 

Szczegóły

 

Opr. BMG

view szablon artykułu