Aktualności

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy szansą na przedświąteczne zakupy

Ozdoby bożonarodzeniowe na stoisku
Fot. materiały prasowe organizatora

Poczuć magię świąt można na wiele sposobów. Jednym z nich może być odwiedzenie Gdańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Kilkudziesięciu wystawców i moc atrakcji – występy zespołów, warsztaty artystyczne i gotowanie na żywo – wszystko po to, aby atmosfera świąteczna towarzyszyła jak najdłużej. Festiwal Smaku i Rękodzieła – Zielone Jarmarki zaprasza do udziału w niezwykłym wydarzeniu nieopodal Galerii Metropolia w Gdańsku do 5 stycznia 2017 r.

 

Jarmark bożonarodzeniowy odbędzie sie w klimacie świątecznym z występami zespołów, warsztatami artystycznymi i gotowaniem na żywo. Będzie usytuowany w drewnianych domkach o wymiarach 3 x 2 m przy wejściu głównym do Galerii Metropolia w Gdańsku przy ulicy Jana Kilińskiego 4.

Jarmark jest to kiermasz wysokiej jakości produktów spożywczych  i rękodzieła, ale także możliwość dobrej zabawy i ciekawego spędzania czasu wolnego rodzinnie. Mnóstwo  atrakcji, pokazów, warsztatów, koncertów i konkursów, w których można brać aktywny udział.

Nikt nie wyjdzie z pustym żołądkiem. Suto zastawione stoły, pokazy kulinarne i regionalne przysmaki, zaspokoją nawet najbardziej wymagający żołądek i najbardziej wybredne gardło.

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy odbywa się w ramach Zielonych Jarmarków – Festiwalu Smaku i Rękodzieła.

 Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy

  • 3 grudnia 2016 r. – 5 stycznia 2017 r., sobota-czwartek
  • domki przed wejściem głównym do Galerii Metropolia
  • ul. Jana Kilińskiego 4
  • Gdańsk

Zobacz:

Zielone Jarmarki

Facebook

 

view szablon artykułu