Aktualności

Forum Transportu Intermodalnego Fracht

$image_alt
Fot. mat. prasowe Forum Fracht

W Gdańsku, 28 i 29 kwietnia 2015 r. będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie branży intermodalnej w Polsce. III Forum Transportu Intermodalnego Fracht patronatem honorowym objęli wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Forum Fracht to największe, cykliczne wydarzenie intermodalne w Polsce. W ramach konferencji poruszane są najbardziej istotne kwestie dotyczące transportu intermodalnego, rozwoju infrastruktury kolejowej oraz gospodarki morskiej. Organizatorem spotkania jest KOW, wydawca „Kuriera Kolejowego".

Forum Transportu Intermodalnego Fracht, organizowane co roku w gdańskim AmberExpo, na stałe wpisało się już w intermodalny kalendarz spółek z branży transportowej. W ubiegłym roku zgromadziło ponad 400 osób: przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, przedstawicieli władz krajowych i samorządowych oraz świata nauki.

Wśród gości honorowych znajdują się m.in. wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński,  wicemarszałek województwa pomorskiego Ryszard Świlski oraz prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

 

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

III Forum Transportu Intermodalnego Fracht
28-29 kwietnia 2015 r., wtorek-środa
Trójmiasto
część merytoryczna wydarzenia: 29 kwietnia 2015 r. w AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku

 

Rejestracja:

 

 

Opr. BMG

view szablon artykułu