Aktualności

Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie

Męska i damska ręka z długopisem nad otwartymi notatnikami i wykresem
Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, 14 i 15 września 2016 roku odbędzie się Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Uczestnicy wezmą udział w 2-dniowych bezpłatnych warsztatach i prelekcjach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw już po raz 16. jest organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli start-upów, ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawicieli działów HR oraz wszystkich zaangażowanych w rozwój firm z sektora MŚP. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Hasłem pierwszego dnia jest Twój biznes, nasze wsparcie. Dzięki prelekcjom i warsztatom, uczestnicy pogłębią wiedzę na temat finansowania przedsiębiorstw, rozwoju start-upów, promocji i ekspansji polskich marek za granicą. Dzień drugi, pod hasłem Stać się pracodawcą jutra, to czas na wystąpienia praktyków, dyskusje, rozmowy o kluczowych dla polskiej gospodarki kompetencjach oraz zajęcia praktyczne.

Wydarzenie zainauguruje panel dyskusyjny Finansowanie MŚP a strategia odpowiedzialnego rozwoju (SOR) z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa, Polskiego Fundusz Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, naukowców oraz organizacji branżowych.

Wśród prelegentów, którzy przez dwa dni będą dzielić się wiedzą, znaleźli się liderzy biznesu, czołowi pracodawcy, przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, środowisk start-upowych oraz administracji publicznej, zarówno z Polski jak i z innych krajów.

Zobacz: rejestracja i szczegóły wydarzenia

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

 

view szablon artykułu