Aktualności

FEN 13 Summer Edition: trening i ceremonia ważenia

Zawodnicy gali FEN 13 Summer Edition
Zawodnicy gali FEN 13 Summer Edition. Fot. materiały prasowe FEN

Do gali FEN 13 Summer Edition jeszcze kilka dni, ale przedsmak wielkich emocji czekających kibiców w sobotę 13 sierpnia 2016 r. w Gdynia Arena będzie można poczuć już na poprzedzających ją wydarzeniach: czwartkowym media treningu (11 sierpnia) oraz piątkowej ceremonii ważenia zawodników (12 sierpnia). Oba wydarzenia sa otwarte dla publiczności, wstęp jest wolny.

Czwartkowy media trening odbędzie się w Centrum Handlowym Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni. Weźmie w nim udział 10 z 26 uczestników tych zawodów. Zawodników walczących w formule MMA reprezentować będą bohaterowie walki wieczoru, czyli Piotr Hallmann i Kamil Łebkowski, a także Michał Wlazło, Jacek Kreft i Marian Ziółkowski.

Natomiast spośród wojowników K-1, którzy będziemy podziwiać w akcji na sobotniej gali, próbkę swoich umiejętności zaprezentują Róża Gumienna, Arkadiusz Wrzosek, Kryspin Kalski, Artur Bizewski i Marcin Szreder. Początek media treningu o godz. 16.00.

Oficjalne ważenie, już z udziałem wszystkich zawodników, którzy wystąpią w sobotę w klatkoringu Fight Exclusive Night,  odbędzie się w piątek w Unique Club & Lounge przy pl. Zdrojowym 1 w Sopocie. Ceremonia ważenia rozpocznie się o godz. 14.00

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla publiczności, jak i przedstawicieli mediów. Kibice oraz dziennikarze, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, mogą skorzystać z transmisji na żywo – relację online z obu eventów przeprowadzi platforma Fightime.pl.

Plakaty media treningu i ważenia zawodników przed galą FEN 13 Summer Edition

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości