Aktualności

Europejski bieg… po auto

$image_alt
Fot.©Depositphotos/varsescu

Kolejny bieg PKO Grand Prix Gdyni odbędzie się 9 maja 2015 r. 1 kwietnia ruszają zapisy, które potrwają do 27 kwietnia, do godz. 23.59. Udział w tym biegu jest ostatnią szansą na wygranie nagrody specjalnej – samochodu.

W lutowej edycji imprezy wystartowało ponad 5700 fanów aktywności fizycznej, zatem pobity został kolejny rekord frekwencji.

 Cieszy nas tak duże zainteresowanie gdyńskimi biegami. Jestem przekonany, że także tym razem biegacze tłumnie stawią się na linii startu – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Bieg główny zostanie poprzedzony biegami młodzieżowymi – biegiem starszaka, biegiem młodzika oraz biegiem juniora skierowanymi do uczniów podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych oraz marszami nordic walking.

Marsze nordic walking przeznaczone są dla fanów chodzenia z kijkami, których w Gdyni nie brakuje. Liczymy, że frekwencja dopisze w równie dużym stopniu, co na zajęciach Gdyńskiego Poruszenia – mówi Marek Łucyk.

Specjalnie dla najmłodszych i ich rodziców zostanie zorganizowany bieg malucha wzdłuż Skweru Kościuszki.

Zapisy do biegów na stronie www.gdyniasport.pl.

Dodatkowymi atrakcjami imprezy są dmuchańce i food-trucki.

Po raz pierwszy w historii gdyńskich biegów zorganizowana jest strefa kibicowania. Te najciekawsze, najbardziej kreatywne i najgłośniejsze ze stref będą miały szansę zdobycia nagrody. Zwycięzcy zostaną wybrani przez biegaczy po zakończeniu imprezy. Zapisy do stref kibicowania  tutaj  ruszają 7 kwietnia.

⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ 

PKO Grand Prix Gdyni                          Plakat bieg w Gdyni                  

  • 9 maja 2015 r., sobota
  • wpisowe – 30 zł

Więcej informacji o biegach na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

 

 

 

 

 

 

      Opr. DK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości