Aktualności

Dwie dekady z Harfą

$image_alt

Na koncert z okazji 20-lecia działalności zaprasza kwidzyński Harfa Gospel Choir. Artystom, który wystąpią w sobotę, 17 stycznia 2015 r. w teatrze, towarzyszyć będzie wielu gości.

Chór Harfa pochodzi z Kwidzyna – założony i prowadzony jest przez mgr Annę Głogowską-Firlej, absolwentkę Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od początku istnienia chórowi akompaniuje Marcin Firlej, absolwent klasy fortepianu Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Harfę tworzą młodzi ludzie, dzielący wielkie zamiłowanie do muzyki, przepełnieni pasją i zaangażowaniem, ale także wiarą.
Od chwili powstania w 1994 r. chór koncertował w Polsce, a także za granicą: w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i Szwecji.
Harfa Gospel Choir brała udział w warsztatach muzyki gospel w Toruniu, Gdańsku, Warszawie i Świeciu, a od 2002 r. regularnie uczestniczy w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku i Gniewie.

Podczas jubileuszowego koncertu gościnnie wystąpią: Brian Fentress, Piotr Pawlicki, Magdalena Rzemek-Urbanowicz, Agnieszka Perehuda.

Koncert z okazji 20-lecia
Harfa Gospel Choir & Holy Noiz

————————————————————————

  • 17 stycznia 2015 r.
  • godz. 17.00
  • Teatr, ul. Katedralna 18

Oprac. AK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości