Aktualności

Doświadczenia, dobre praktyki i nowe technologie energetyczne

Odnawialne źródła energii
Fot. ©Depositphotos/WDGPhoto

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego SA i samorząd województwa pomorskiego zapraszają 12 października 2016 r. do Słupskiego Inkubatora Technologicznego na konferencję „Doświadczenia, dobre praktyki i nowe technologie energetyczne" połączoną z Targami Technologii Energetycznych oraz specjalistycznymi warsztatami tematycznymi. Wydarzenia są organizowane w ramach 6. edycji Pomorskich Dni Energii.

Program uwzględnia tematykę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie lokalnych systemów energetycznych oraz nowych technologii energetycznych. Nie zabraknie przedstawienia aktualnej sytuacji prawnej oraz źródeł finansowania inwestycji odnawialnych źródeł energii.

Wydarzenie kierowane do przedsiębiorców i podmiotów działających w branży OZE i efektywności energetycznej, samorządów, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji realizujących inwestycje z uwzględnieniem OZE.

Przedsiębiorcy oraz instytucje oferujące produkty, usługi w zakresie efektywności energetycznej mogą prezentować swoje oferty na stosikach wystawienniczo-promocyjnych.

Specjalistyczne warsztaty tematyczne zaplanowane w Pracowni Odnawialnych Źródeł Energii działającej w SIT skierowane są do planujących lub realizujących inwestycje i chcących skorzystać z doradztwa nt. doboru rozwiązań korzystnych technologicznie i finansowo.

Doświadczenia, dobre praktyki i nowe technologie energetyczne

  • 12 października 2016 r., środa, godz. 10.00-16.00
  • Słupski Inkubator Technologiczny
  • ul. Portowa 13 B, Słupsk

Udział we wszystkich wydarzeniach wymaga rejestracji.

Zobacz:

 

view szablon artykułu