Aktualności

Creative Morning: Kulisy śmiechu

Szymon Jachimek
Szymon Jachimek, Facebook

Gdański Starter zaprasza 5 grudnia 2016 r. na Creative Morning: Kulisy śmiechu. Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski (improwizatorzy, konferansjerzy i tekściarze, do niedawna członkowie kabaretu Limo) opowiedzą m.in., w jaki sposób wykorzystać humor w biznesie, jak osiągnąć sukces w wąskiej branży rozrywkowej oraz jak branża rozrywkowa może pomóc start-upom.

 

Jedna minuta śmiechu daje tyle, co 45 minut relaksu i przedłuża życie o około 10 minut. Oprócz wielu pozytywnych aspektów zdrowotnych, śmiech pobudza energię życiową, dodaje chęci do działania, pomaga rozładować złość i uporać się ze stresem. Ożywia również pracę mózgu, dzięki temu jesteśmy błyskotliwsi, lepiej zapamiętujemy i kojarzymy fakty. Co ciekawe, terapia śmiechem, czyli elontologia, od 1987 r. jest uznaną formą terapii. Wniosek nasuwa się tylko jeden – śmiech to zdrowie, więc każdy z nas powinien śmiać się jak najczęściej, biorąc przykład z małych dzieci, które śmieją się przeciętnie aż 300 razy dziennie, podczas gdy dorośli jedynie kilkanaście razy. (PAP)

Ostatnie w tym roku, grudniowe Creative Morning ma uczestników przedświątecznie zrelaksować, ale i zainspirować do dalszego działania, dlatego zaproszono niezwykłych gości. Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski – od zawsze związani ze sceną, doskonali improwizatorzy, idealni konferansjerzy i tekściarze. Do niedawna członkowie jednego ze znanych i lubianych kabaretów – Limo. Podczas spotkania opowiedzą m.in. o tym, jak to jest być człowiekiem sceny, jak udało im się przebić na wąskim rynku rozrywkowym, w jaki sposób wykorzystać humor w biznesie oraz czy kochają to co robią i jakie mają plany na przyszłość. Zaprezentują uczestnikom, na czym polega ich praca, czym jest improwizacja i odegrają kilka ciekawych zaimprowizowanych scen.

 

Creative Morning: Kulisy śmiechu

  • 5 grudnia 2016 r., poniedziałek, godz. 9.00
  • Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter
  • ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Więcej: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter

 

 

 

view szablon artykułu