Aktualności

Coffitivity #14, czyli rutyna kontra rozwój

$image_alt
Fot. ©Depositphotos monkey business

W dobie ożywienia gospodarczego rozwój firmy możliwy jest tylko wtedy, gdy przedsiębiorca nieustannie doskonali swoje umiejętności. Chcesz wiedzieć, jak być dobrym przedsiębiorcą i osiągnąć więcej niż to się wydaje możliwe? Przyjdź na Coffitivity #14, czyli lipcowy networking środowisk kreatywno-przedsiębiorczych, które odbędzie się 20 lipca 2016 r. w Sopocie.

Na sukces każdej firmy składa się wiele elementów. Dobry produkt i odpowiedni biznesplan to naturalne podstawy, ale to sprzedaż może zadecydować o powodzeniu i wielkości zysków. To od sprzedawców zależą wyniki i tym samym przewaga rynkowa firmy. Efektywny specjalista sprzedaży potrafi pokonać obiekcje klientów i skutecznie ich zaangażować. W dobie start-upów, crowdfundingu i przedsiębiorczego ożywienia każdy przedsiębiorca powinien być jednocześnie dobrym sprzedawcą.

Kim zatem jest dobry sprzedawca i przedsiębiorca? Czy tego można się nauczyć? Jak pokonać wewnętrzne bariery, by z odmawiającego klienta uczynić sprzymierzeńca, a z „nie" zrobić „tak" w każdym biznesie?

Na lipcowym Coffitivity, gość specjalny – Barbara Piasek, współtwórczyni m.in. sukcesów sprzedażowych i frekwencyjnych Wolves Summit i See Bloggers – zdradzi, jak wykorzystać networking do promocji i rozwoju swojego biznesu, zjednać klientów i osiągnąć więcej niż wydaje się możliwe. Przekona również, że „nie ma rzeczy niemożliwych – jest tylko blokada psychiczna". 

Program spotkania:

  • 18.00 Coffitivity #14 intro
  • 18.15 Barbara Piasek o tajnikach sukcesów sprzedażowych i o tym, co zrobić, żeby przetrwać na rynku
  • od 19.00 Networking

Gość specjalny:

Barbara Piasek – manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, m.in. RWE, BMW Polska, Orange, Empik czy Procter & Gamble, gdzie wdrożyła globalnie eCommerce dla wszystkich marek. Jest współzałożycielem i prezesem spółki organizującej Wolves Summit – jednego z największych wydarzeń technologicznych dla start-upów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, autorka podręcznika „The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży", inicjatorka i współautorka podręcznika „Startup Manual", wyczerpującego źródła wiedzy o działaniu start-upów.

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

  • Czas: 20 lipca 2016 r. (środa), godz. 18.00
  • Miejsce: Villa AntoninA, ul. Obrońców Westerplatte 36A, Sopot
  • Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #14 należy zarejestrować się na stronie organizatora.  

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

Stowarzyszenie „Wolna  Przedsiębiorczość" (SWP) istnieje od 1995 roku. Aktywnie wspomaga rozwój przedsiębiorczości, realizując projekty wspierające starterów, osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. SWP podpowiada m.in., jak założyć firmę i co zrobić, aby prężnie się rozwijała; skąd i jak pozyskać pieniądze na start i rozkwit firmy; doradza w zakresie księgowości, prawa, finansów i marketingu. Usługi Stowarzyszenia są finansowane przez UE, dzięki czemu są dostępne dla każdego. SWP zaprasza do swoich biur w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lęborku i Kartuzach.

 

 

view szablon artykułu