Aktualności

Coaching w rękach menedżerów

Męska ręka rysująca markerem schody osobistego rozwoju
Fot. ©Depositphotos/mikkolem

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, 22 września 2016 r. organizuje w Gdańsku warsztat pokazujący, jakimi zagadnieniami w pracy menedżera zajmuje się coach oraz ćwiczenie narzędzi wykorzystywanych w pracy z ludźmi. Podejście coachingowe może być stosowane w pracy menedżerskiej, w której nieodłączną częścią jest realizacja zadań, stawianie celów, komunikowanie się z zespołem oraz monitorowanie zadań wykonywanych przez innych.

Podejście coachingowe może być z sukcesami wykorzystywane w codziennej pracy menedżerskiej, w której nieodłączną częścią jest realizacja zadań, stawianie celów, komunikowanie się z zespołem oraz monitorowanie zadań wykonywanych przez innych. Uczestnicy dowiedzą się, czym jest coaching (coaching on the job, executive coaching) i jakimi zagadnieniami w pracy menedżera zajmuje się coach. Poznają różnice między coachingiem a innymi metodami rozwijania zasobów zespołu. Spotkanie będzie prowadzone metodą warsztatową, dzięki czemu każdy doświadczy na sobie siły coachingu. 

Celem spotkania jest przedstawienie warsztatu pracy coacha, który z powodzeniem jest wykorzystany w praktyce menedżerskiej oraz przećwiczenie narzędzi stosowanych w pracy z ludźmi. Tego typu podejście nadaje się do poszukiwania sposobów lepszego zarządzania ludźmi, projektami czy całymi zespołami.

Główne zagadnienia:

  • Coaching – czym jest, a czym na pewno nie jest
  • Różnice między coachingiem, szkoleniem, mentoringiem i terapią
  • Narzędzia coachingu w rękach menedżera
  • Siła pytań – sztuka zadawania dobrych pytań
     
Coaching w rękach menedżerów
  • 22 września 2016 r., czwartek, godz. 17-19
  • Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów
  • al. Grunwaldzka 472, Gdańsk-Oliwa

Spotkanie odbywa się w ramach cyklicznych spotkań Stowarzyszenia Absolwentów MBA GFKM, mają oni pierwszeństwo w zapisach. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: samba@gfkm.pl

Więcej: Coaching w rękach menedżerów na Facebooku

view szablon artykułu