Aktualności

Biznes Krok po Kroku – bądź na fali

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/Tomasz Pacyna

Myślisz o otworzeniu własnej firmy? Zastanawiasz się, jak należy prowadzić swój biznes, aby utrzymać się na rynku i wyprzedzić konkurencję? Nie może Cię zabraknąć na konferencji Biznes Krok po Kroku. Spotkanie będzie miało miejsce 9 kwietnia 2015 r. w Gdańsku. Warsztaty przeznaczone są dla planujących otworzyć firmę i zacząć pracować na własny rachunek, ale cieszą się też popularnością wśród prowadzących już swoje przedsiębiorstwa, którzy chcą się doszkalać i nawiązywać ciekawe biznesowe relacje.

To już kolejna, dziesiąta edycja konferencji w Gdańsku i trzecie spotkanie z cyklu Biznes Krok po Kroku organizowane w grodzie nad Motławą. Eksperci prowadzący konferencję spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie przewodnie: jak utrzymać się na fali, czyli jak efektywnie i z sukcesem przygotować się do prowadzenia własnej firmy. Krystian Marczak z Baccata Enterprise wytłumaczy, dlaczego jakość ważniejsza jest niż cena; Wioleta Cieniewicz z Tax Care podpowie, jak skutecznie optymalizować koszty w firmie; Wojciech Stelmaszak z ADM Group przybliży temat dotacji unijnych; Joanna Staniszewska z You'll przedstawi zasady budowania strategii marketingowej, a Mateusz Marmołowski z CTAdventure opowie, jak wyglądały początki jego firmy.

Podczas spotkania:

  • dowiesz się, skąd pozyskać środki na otworzenie i rozwój działalności gospodarczej
  • nauczysz się skutecznie budować strategię marketingową
  • poznasz  możliwości, jakie dają systemy franczyzowe
  • dowiesz się, jak zachować płynność finansową
  • nauczysz się doceniać własność intelektualną swoich pracowników
  • poznasz nową perspektywę unijną
  • dowiesz się, jak wyglądała droga do sukcesu CTAdventure

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą finanse w firmie: źródła finansowania, płynność finansowa, optymalizacja kosztów i strategia marketingowa.

Biznes Krok po Kroku – bądź na fali

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

X Biznes Krok po Kroku – bądź na fali
9 kwietnia 2015 r., sobota, godz. 9.00-16.00
Olivia Business Centre
ul. Grunwaldzka 472, wejście A, I piętro
Gdańsk-Oliwa

Koszt uczestnictwa – 29 zł

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i rejestracja:

 

Opr. BMG

view szablon artykułu