Aktualności

Bieg św. Dominika

$image_alt
Fot. mat. organizatora

Jarmark św. Dominika trwa w najlepsze, teraz czas na bieg. Tradycyjny Bieg św. Dominika wystartuje w sobotę, 1 sierpnia 2015 r. Nie zabraknie znanych twarzy ze świata sportu, niespodzianek organizacyjnych i dopingu – o który zadbać ma blisko 30 tysięczna publiczność.

W ramach tegorocznej edycji wprowadzono kilka innowacji. Otwieramy się dla większej liczby Amatorów. W Biegu Kobiet 5 km – Lotto CUP przygotowaliśmy 700 miejsc startowych, a w Bieg Mężczyzn – MSiT CUP 5 km do dyspozycji jest 1100 miejsc startowych. W tych biegach zaproponowano łączoną Klasyfikację Drużynową. Uczestnicy pobiegną bardzo atrakcyjną pętlą prowadzącą przy nowo otwartym Teatrze Szekspirowskim.

Jak co roku na otwarcie Biegu św. Dominika odbędzie się Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika" 1200 m dla 2000 uczestników (rodzice i dzieci, młodzież, starsi). Charytatywny marszobieg wystartuje w Centrum Długiego Targu, z metą w tym samym miejscu. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie prologu. Do każdego Biegu jest odrębny arkusz zgłoszeń. Zgłaszać można się na stronie organizatora.

Kwalifikowanych Amatorów Mężczyzn, którzy dysponują odpowiednimi wynikami i czują się na siłach mogą rywalizować w Biegu Elity Mężczyzn – Lotos CUP Mistrzostwa Polski 10 km. W Programie znajduje się ponadto Bieg VIP-ów – Energa CUP i Wyścig „wózkarzy" – PFRON CUP.

Dla zwycięzców i uczestników Biegu przegotowano atrakcyjne nagrody i benefity. Wśród wszystkich uczestników losowane będą atrakcyjne nagrody.

Plan płatności:

  • 45 zł wpłata do 18 lipca 2015r. 
  • 55 zł wpłata od 19 lipca 2015r. do 23 lipca 2015r.
  • 70 zł wpłata 31 lipca 2015r. i 01 sierpnia 2015r. w Biurze Biegu
  • Z opłat zwolnione są Panie 65+ i Panowie 75+

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie organizatora
 

 

Oprac. BK

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości