Aktualności

Będą bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia i nauka zumby. Gry i zabawy dla dorosłych i dzieci. Aktywuj się w Krainie Zabawy

Dzieci z rodzicami bawią się w parku
Fot. źródło: http://www.sportgdansk.pl

Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić ostatnią sobotę wakacji, to 26 sierpnia 2017 r. przyjdź do Parku im. R. Reagana. Będzie tam festyn przeznaczony dla wszystkich mieszkańców Gdańska, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Dla całych rodzin będą gry zręcznościowe i zabawy z piłką prowadzone przez animatorów oraz liczne konkursy. Na najlepszych będą czekać nagrody i upominki.

 

Zabawy nie tylko dla dzieci

Najmłodsi będą mogli się wyszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, zamku do skakania i w basenie z piłkami. Będzie okazja do puszczania ogromnych baniek mydlanych i przemiany w ulubionych bohaterów z bajek w kąciku, gdzie będzie można pomalować sobie buźki.

Wielbiciele intensywniejszych ruchów chętnie dołączą do tańczących zumbę. Każdy będzie mógł spróbować i nauczyć się nowych kroków pod okiem doświadczonych instruktorów. Magdalena Soszyńska ze studia Dance Academy poprowadzi lekcję tańca i zaprezentuje na scenie specjalny jego pokaz.

Gdańscy ratownicy zaprezentują swój sprzęt wykorzystywany na co dzień do zabezpieczenia kąpielisk.  Tu również najmłodsi będą mogli zarówno pobawić się, jak też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

Aktywuj się w Krainie Zabawy

  • 26 sierpnia 2017 r., sobota, godz. 11.00-15.00
  • Park im. R. Reagana
  • ul. Dąbrowszczaków
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny

Zobacz: Gdański Ośrodek Sportu

Aktywuj się w Krainie Zabawy_plakat

 

view szablon artykułu