Aktualności

Bal charytatywny na rzecz sopockiego hospicjum

Nogi tańczącej pary
Fot. ©Depositphotos/LiubovYashkir

Lubisz dobrze się bawić? Chcesz wspomóc chorych? Karnawał to idealny czas, aby uczestnicząc w V Balu Charytatywnym na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie, który odbędzie się w Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa w piątek, 24 lutego 2017 r. połączyć przyjemne z pożytecznym. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

 

Głównym celem balu jest zebranie funduszy na wsparcie Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie. Podczas imprezy odbędzie się aukcja, podczas której będzie można zlicytować ciekawe przedmioty. Panie na pewno zainteresuje elegancka biżuteria, natomiast na panów czeka koszulka z podpisami całego składu reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ponadto organizatorzy przygotowali loterię z cennymi nagrodami otrzymanymi od sponsorów.

To wyjątkowe spotkanie z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na balu goszczą m.in. osoby ze świata kultury, polityki oraz lokalni przedsiębiorcy. Jest to okazja, aby poznać wiele ciekawych osób.

Gościem honorowym będzie aktor teatralny i filmowy Filip Bobek. Bal poprowadzi Mateusz Hładki – dziennikarz programu Dzień Dobry TVN, a o oprawę muzyczną zadba zespół Cocktail.

 

V Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie

  • 24 lutego 2017 r., piątek, godz. 20.00
  • Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa
  • ul. Powstańców Warszawy 10
  • Sopot

Bilety:

  • Koszt: 490 zł od pary
  • Sprzedaż zaproszeń oraz kontakt: Elżbieta Bęben, tel. 600 048 122, ebeben@caritas.pl
  • Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, tel. 58 555 19 00 , hospicjumgd@caritas.pl

Zobacz: Facebook

V Bal Charytatywny_plakat

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości