Aktualności

Bajkowy urlop w Polsce

$image_alt

9 lipca na Długim Targu w Gdańsku odbyła się pomorska odsłona kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce". Partnerem kampanii jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Kampania podsumowuje dotychczasowe działania zrealizowane w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, prowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną (POT) w latach 2010-2014, którego celem jest promocja turystycznych atrakcji Polski na rynkach zagranicznych.

„Bajkowy urlop w Polsce" to przede wszystkim ciekawa propozycja dla mieszkańców Gdańska i województwa pomorskiego, a także odwiedzających turystów. W ramach tego wydarzenia turyści mieli okazję spróbować swoich aktorskich sił pod okiem znanego aktora Szymona Bobrowskiego i odegrać scenkę z „pomorskiej bajki" – „Romeo i Julia". Inscenizacjom towarzyszyła bajkowa aranżacja i rekwizyty nawiązujące do bajkowego motywu, który jest stosowany w reklamach pomorskiego w kampanii realizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Jednak wspólna zabawa w bajkowe inscenizacje czy możliwość wystąpienia z Szymonem Bobrowskim to nie wszystkie atrakcje. Każdy, kto wcielił się w rolę Romea czy Julii, miał szansę zostać prawdziwą gwiazdą – twarzą pomorskiego! Polska Organizacja Turystyczna przygotowała bowiem niezwykłą nagrodę: możliwość udziału w prawdziwej kampanii reklamowej. 

W każdym z regionów wyłonione zostanie – w efekcie najpierw głosowania internautów, a później werdyktu jury – po jednej, najciekawszej bajkowo-turystycznej inscenizacji. Ich autorzy, laureaci konkursu, będą się mogli zobaczyć na ponad 250 billboardach, które pojawią się na terenie całego kraju. Konkurs dopełni honorarium w wysokości 2 tys. zł. Wszystkie szczegóły i zasady konkursu zamieszczone są na stronie twarzregionu.pl.

Wydarzeniu towarzyszyła konferencja prasowa w Ratuszu Głównego Miasta, na której podsumowano kampanię „Promujmy Polskę razem." Obecni byli i zabrali głos Ryszard Świlski Członek zarządu Województwa Pomorskiego, Paweł Adamowicz Prezydent Gdańska, Rafał Szmytke Prezes POT, Marta Chełkowska Prezes PROT, Justyna Jedlińska dyrektor departamentu współpracy regionalnej POT.

 

UMWP

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Kalendarz prac Zarządu i Sejmiku

Pod patronatem marszałka