Aktualności

Nowe trendy w przemyśle

$image_alt
Fot. mat. prasowe Autodesk

Przyszłość tworzenia, czyli nowe trendy w przemyśle. Jak usprawnić proces projektowania, wytwarzania i serwisowania? Autodesk i PROCAD zapraszają 8 czerwca 2016 r. do Gdańska na konferencję „Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk Roadshow 2016".

Uczestnicy bezpłatnej konferencji dowiedzą się m.in., jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej, jak wydajnie zarządzać dokumentacją projektową, a także jak optymalizować produkt. 

– Rozwój współczesnych technologii zmienia sposób podejścia do procesu projektowania, a następnie wytwarzania i serwisowania produktów. Rewolucja przemysłowa stała się faktem, otwierając producentom nowe możliwości w postaci zaawansowanych narzędzi do zarządzania, współpracy oraz optymalizacji. Polskie przedsiębiorstwa są w większości otwarte na implementację nowych rozwiązań do zarządzania produkcją i cyklem życia produktu. Niebagatelne znaczenie w tym obszarze mają również aplikacje chmurowe, które z kolei zapewniają elastyczny dostęp do najnowszych technologii większej liczbie firm, także tym z sektora MŚP – mówi Andrzej Poćwierz, menedżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Istotnym elementem spotkań będzie także prezentacja wyników raportu Tech-Clarity nt. systemów PDM. Celem raportu było obalenie podstawowych mitów o systemach PDM i prezentacja faktów, które pozwolą na wskazanie korzyści wynikających z wydajnego zarządzania danymi. Przybliżone zostaną również nowe możliwości Autodesk Product Design Suite i Autodesk Inventor, nowe narzędzia do analiz i symulacji, a także do współpracy zespołowej – Fusion 360, A360, AnyCAD.

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Roadshow 2016
8 czerwca 2016 r., środa, godz. 10-16
hotel Golden Tulip Gdańsk Residence
ul. Piastowska 160
Gdańsk

Uczestnictwo w konferencji wymaga rejestracji – należy wypełnić formularz dostępny na stronie Autodesk. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenie będzie potwierdzane przez organizatora.

Zobacz: więcej informacji i program

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. 

Opr. BMG

view szablon artykułu