Aktualności

Aktywny trening w Gdyni na rzecz orkiestry

Ludzie biegnący po plaży
Fot. źródło: Facebook

Podczas treningu ogólnorozwojowego na plaży miejskiej w Gdyni, w niedzielę, 15 stycznia 2017 r. odbędzie się zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wydarzenie zaprasza Big Yellow Foot Adventure Team.

 

Trening będzie miał charakter siłowo-wydolnościowy z elementami zabawy. Do wykorzystania będą opony, liny, worki z piaskiem.
Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i zawodnicy BAT, Karolina Szymońska (BodyInVest), Sławomir Smyk (Happy Team Gdynia) oraz Adam Zagórski (3City Runs).

W treningu może wziąć udział każdy, kto wrzuci dowolną kwotę do puszki. Początek zaplanowano na godz. 11.00, ale dobrze jest przybyć chwilę wcześniej. Organizator zapewnia depozyt.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 25.

– 25 lat grania orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Trening WOŚP z Big Yellow Foot Adventure Team

  • 15 stycznia 2017 r., niedziela, godz. 11.00
  • plaża miejska
  • Gdynia

Zobacz: Facebook

Trening na plaży

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości