Aktualności

„Sześć stóp pod ziemią”, czyli Coffitivity #3

$image_alt
Fot. ©Depositphotos pressmaster

Pomorskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" oraz Miasto Sopot zapraszają na kolejne spotkanie adresowane do sopockiej społeczności twórców, organizatorów i przedsiębiorców. Nadchodzące Coffitivity, poświęcone będzie nowoczesnemu designowi w nietypowych branżach, odbędzie się 28 maja 2015 r. w Klubie Atelier w Sopocie.

Coffitivity to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć fanów dobrej kawy, inspirujących rozmów i ciekawych spotkań. Trzecie spotkanie sopockiego cyklu odbędzie się pod hasłem: „Sześć stóp pod ziemią", czyli o architekturze i designie w branży innej niż wszystkie.

Architektura i design najczęściej kojarzą się z przestrzenią i drapaczami chmur. Tymczasem, są wszechobecne, towarzysząc nam praktycznie w każdej dziedzinie życia i otaczającej nas rzeczywistości. I tak, jeden przypadkowy projekt stał się inspiracją do analizy przestrzeni nekropoli pod kątem projektowania architektonicznego. Czy w tradycyjnie funkcjonującej branży jest miejsce na nowoczesny design? Jak do kojarzącej się z sacrum niszy wprowadzić innowacje i nie przekroczyć granicy profanum? Podczas najbliższego, majowego Coffitivity w Sopocie, gość specjalny – Robert Kowalczyk – opowie o tym, jak nie godząc się na zanik dobrego wzornictwa, wspólnie z dwoma kolegami architektami postanowili rozwijać biznes w branży… pogrzebowej.

Gość specjalny:

Robert Kowalczyk – architekt, Gdynianin mieszkający w Sopocie. Współzałożyciel firmy Aeon Form. Swój światopogląd i inspiracje kształtuje podróżując. W wolnej chwili udziela się w Fundacji Architektura Plus, edukując na temat projektowania przestrzeni wokół nas.

Program spotkania:

  • 18:00 Coffitivity intro
  • 18:15 Robert Kowalczyk o projektowaniu architektonicznym w branży innej niż wszystkie
  • od 19:00 Networking

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród dla uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

 

Oprac. BK

 

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości