Aktualności

„Piękno małych ojczyzn” – warsztaty artystyczne dla młodzieży

$image_alt
Fot. © Depositphotos Olga Yastremska

Kaszubski Instytut Rozwoju w ramach projektu „Piękno małych ojczyzn" – Kaszuby i Kociewie uchwycone na obrazach zaprasza młodzież w wieku od 13 do 18 lat zamieszkujących teren województwa pomorskiego na warsztaty malarskie do Lip na terenie Gminy Stara Kiszewa.

W programie: podstawowe techniki rysunku, martwa natura w ołówku, wykład z zakresu historii sztuki, plenery, malowanie pejzażu, technika malarstwa akrylowego, wystawa prac. Ponad to zabawy integracyjne, piesze wycieczki w poszukiwaniu plenerów malarskich, ognisko.

Uczestnicy pleneru zostaną zakwaterowani w Gospodarstwie Agroturystycznym w Lipach. Zapewniamy nocleg, całodobowe wyżywienie, opiekę kierownika i wychowawcy, ubezpieczenie oraz materiały i narzędzia malarskie. Zajęcia plenerowe poprowadzi artysta malarz.

  • Termin: od 6 do 10 lipca 2015r.
  • Koszt 250 zł/os.

Więcej informacji w biurze Kaszubskiego Instytutu Rozwoju w Kościerzynie tel. 58 680 87 63.

Zgłoszenia (formularz do pobrania tutaj) przyjmowane są do dnia 31 maja 2015 r. w siedzibie Kaszubskiego Instytutu Rozwoju, ul. R. Traugutta 7 w Kościerzynie w poniedziałki i piątki w godz. 8.00-12.00 oraz od wtorku do czwartku w godz. 8.00-13.00.

Projekt  dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

 

 

 

Oprac. BK

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości