Aktualności

„Piaskownica” w Atelier

$image_alt
Fot. mat. organizatora

Sopocki Teatr Atelier zaprasza na serię koncertów Piotra Machalicy, podczas których artysta zaprezentuje nowy recital „Piaskownica". Utworów śpiewanych przez aktora, a napisanych przez Jana Wolka będzie można posłuchać od 18 do 23 lipca 2015 r.

Są na polskiej scenie osoby, których nie trzeba nikomu przedstawiać, jedną z nich jest Piotr Machalica, znany, lubiany i utalentowany. Jest częstym gościem Teatru Atelier, który wnosi do jego głębokiej barwy głosu promienie wakacyjnego słońca. Podobnie będzie i tym razem. W tym roku Piotr Machalica pojawi się w Sopocie z nową płytą i recitalem. Będzie to absolutna premiera, zarówno piosenek, płyty, jak i całego recitalu.

Piaskownica" to zbiór tekstów stworzonych przez poetę Jana Wołka, z myślą o Piotrze Machalicy. Zanurzmy się razem w tej „Piaskownicy" i zobaczmy, co z tego wyniknie. Znając finezyjny humor poety i świetne interpretacje wykonawcy czekają nas niezapomniane chwile.

Muzykę do poezji Jana Wołka napisali Janusz Strobel, Jerzy Satanowski, Janusz Grzywacz i Wojciech Borkowski. Akompaniuje zespół pod kierownictwem Wojciecha Borkowskiego

  • Wojciech Borkowski – piano
  • Piotr Maślanka – perkusja
  • Paweł Stankiewicz – gitara
  • Maciej Szczyński – kontrabas

Oprac. BK

 

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności