Wiadomości

Gwiazdy czarnego sportu w Gdańsku. Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Krystian Pieszczek, Tai Woffinden, Artiom Łaguta a może Greg Hancock? 14 sierpnia przyjdź na stadion żużlowy w Gdańsku i zobacz najlepszych żużlowców w Polsce.

Wiatr, woda i rywalizacja. Rusza 14 edycja regat Sopot Match Race

Regaty Pucharu Świata - Sopot Match Race, czyli nieoficjalne mistrzostwa świata w match racingu odbędą się w dniach 2-5 sierpnia 2017 r. To najbardziej prestiżowe zawody polskiego żeglarstwa.

Jakie drużyny będą rywalizować w Gdańsku? Mistrzostwa Europy jachtów morskich

Ponad 800 zawodników tworzących 92 załogi z 13 krajów, w tym trzy zespoły złożone wyłącznie z pań, wezmą udział w mistrzostwach Europy jachtów morskich Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017. Wyścigi polskich i zagranicznych załóg rozpoczną się w Gdańsku w poniedziałek, 24 lipca i potrwają do 29 lipca 2017 r.

Pomorska żeglarka ze złotym medalem. Marszałek Struk gratuluje Irminie Mrózek-Gliszczyńskiej: „Jestem dumny”

Złoty medal na żeglarskich mistrzostwach świata zdobyła osada jachtu POL11 - Irmina Mrózek-Gliszczyńska z Chojnic oraz Agnieszka Skrzypulec ze Szczecina.

Załoga, którego jachtu zdobędzie tytuł mistrza Polski? Żeglarskie święto rozpocznie się w marinie Gdańsku

Kilkadziesiąt załóg z Polski i z zagranicy będzie rywalizować w pięciu wyścigach. Granaria Morskie Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC Gdańsk rozpoczną się w piątek, 21 lipca i potrwają do niedzieli, 23 lipca 2017 r.