Wiadomości

Jeden z dziesięciu. Gdański Teatr Szekspirowski laureatem turystycznego Oscara

Gdański Teatr Szekspirowski został jednym z dziesięciu laureatów Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej podczas XIV Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2016 r.

Zapisy do ekstremalnej zabawy biegowej w Kolibkach startują

Błoto, bagna i mokradła to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać ograniczenia. Trzy zróżnicowane edycje Bieguna – ekstremalnej zabawy biegowej odbędą się w Kolibki Adventure Park w Gdyni. Pierwsza z nich ruszy 25 marca 2017 r. Zapisy trwają.

Nagroda marszałka za osiągnięcia teatralne – czas na zgłoszenia

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru, a wraz z nim tradycyjnie, kolejna już edycja Nagród Teatralnych Marszałka Województwa Pomorskiego przyznawanych za najwybitniejsze wydarzenia sceniczne, zrealizowane w naszym regionie i osiągnięcia teatralne pomorskich artystów w minionym roku. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 17 lutego 2017 r.

Urodzinowy bieg w Gdyni

Bieg Urodzinowy, który odbędzie się 11 i 12 lutego 2017 r., to pierwszy start w ramach PKO Grand Prix Gdyni, organizowany tradycyjnie dla upamiętnia nadania praw miejskich.

Turniej piłki halowej Kaszub Cup

Na Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, 7 i 8 stycznia 2017 r., odbędzie się kolejny turniej Kaszub Cup. W zawodach rywalizować będzie 30 drużyn z rocznika 2006, m in. młodzi piłkarze z dalekiego Biłgoraja. Turniej został objęty patronatem honorowym Mieczysława Struk, marszałka województwa pomorskiego.