Wiadomości

Niezwykłe organy i wspaniały artysta. Michel Bouvard w Filharmonii Bałtyckiej

Polska Filharmonia Bałtycka jest jedną z niewielu instytucji tego typu w Polsce, która posiada własne organy. Wykorzystuje je, zapraszając światowej sławy solistów. Już 26 marca 2017 r. na koncercie z cyklu Mistrzowskie Recitale zagra na nich Michel Bouvard.

7 rzeczy, które musicie wiedzieć o Muzeum II Wojny Światowej. „Całe zło ukryte jest pod ziemią”

Takiego muzeum nie ma w Europie ani na świecie. To nowoczesna placówka opowiadająca historię największej tragedii XX wieku. Otwarcie 23 marca 2017 r.

Innego końca świata nie będzie. Wyjątkowe zdjęcia w Gdańskiej Galerii Fotografii w Zielonej Bramie

Muzeum Narodowe w Gdańsku od 24 marca zaprasza do Gdańskiej Galerii Fotografii na wystawę fotografii Zuzanny Szarek i Hanny Śliwińskiej. Zdjęcia prezentowane będą do 17 czerwca 2017 r

Marzenie o nauce. Po 11 tys. zł dla utalentowanych uczniów

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego Marzenie o Nauce. Rekrutacja trwa do 31 marca 2017 r.

Zapisy do ekstremalnej zabawy biegowej w Kolibkach startują

Błoto, bagna i mokradła to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać ograniczenia. Trzy zróżnicowane edycje Bieguna – ekstremalnej zabawy biegowej odbędą się w Kolibki Adventure Park w Gdyni. Pierwsza z nich ruszy 25 marca 2017 r. Zapisy trwają.