Kwiecień 2017

Spotkania projektu InnoAquaTech na Uniwersytecie Gdańskim

Rok 2017 rozpoczął się szeroką gamą dwustronnych spotkań między partnerami projektu oraz dyskusjami i umowami o współpracy transgranicznej w ramach pakietów roboczych. W dniach 27-29 marca br. odbyły się: pierwsza wizyta studyjna, seminarium szkoleniowe i drugie spotkanie partnerskie InnoAquaTech, których organizatorem i gospodarzem był Uniwersytet Gdański.

Staż w Urbact III

Sekretariat Programu Urbact III poszukuje stażysty ds. eventów. Okres stażu został przewidziany na 6 miesięcy.

Zarezerwuj datę w kalendarzu: South Baltic GreenTech 2017

Doroczne wydarzenie w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 odbędzie się 12 września br. w Regionie Zelandia (Dania). Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone innowacjom w "zielonych" technologiach. Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

Warsztaty SL2014 - edycja wiosenna

W dniu 29 marca 2016r. w Olivia Business Center odbyły się warsztaty teoretyczno-praktyczne z programu SL2014 dla pomorskich beneficjentów drugiego naboru w programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Materiały do pobrania:

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.