Maj 2017

Wybrano projekty w II naborze RMB

Na szóstym spotkaniu Komitetu Monitorującego Program Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 (23-24.05.2017 r., Helsinki, Finlandia) zostało zatwierdzonych 39 projektów regularnych.

4 nabór w Interreg Południowy Bałtyk otwarty

W dniach od 22 maja do 30 czerwca 2017 roku trwa nabór na projekty w programie. Dowiedz się więcej o tym, jak aplikować o środki w programie.

Wydarzenia w Polska-Rosja

Ze względu na datę Forum Poszukiwania Partnerów (13 czerwca br.), został przesunięty termin Spotkania informacyjnego w Gdańsku (z 7 na 22 czerwca br.). Zapraszamy Państwa do zarejestrowania się na forum oraz zarezerwowania sobie terminu na spotkanie informacyjne.

Wybrano projekty w Południowym Bałtyku

Na spotkaniu (16 i 17 maja br. w Binz, Niemcy) Komitet Monitorujący Program Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 wybrał projekty do realizacji. W ramach 3. naboru zostało zatwierdzonych 12 projektów.

Propozycje projektowe do Interreg Europa

W związku z trwającym do 30 czerwca br. trzecim naborem wniosków, do Krajowego Punktu Kontaktowego w Katowicach spływają propozycje projektowe z całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem pomysłów na projekt do Programu Interreg Europa 2014-2020.

Materiały z regionalnych spotkań Interreg

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi: Województwa Podlaskiego oraz Województwa Świętokrzyskiego, zorganizowało dwa spotkania informacyjne Programów Interreg 2014-2020 (Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa). Pierwsze z nich odbyło się w Białymstoku (27 kwietnia br.), a drugie w Chęcinach (9 maja br.).

VIII Forum SUERMB w Berlinie

VIII doroczne Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (SUERMB) organizowane jest przez Federalne Biuro Spraw Zagranicznych oraz Komitet ds. Morza Bałtyckiego (CPMR), w ścisłej współpracy z Komisją Europejską, 13-14 czerwca 2017 r. w Berlinie.

Wakat w Południowym Bałtyku

Sekretariat Techniczny Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 (którego siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku) poszukuje kandydata na stanowisko Communication and Capitalisation Officer.

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.