Aktualności

Jeden z dziesięciu. Gdański Teatr Szekspirowski laureatem turystycznego Oscara

Gdański Teatr Szekspirowski został jednym z dziesięciu laureatów Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej podczas XIV Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2016 r.

Skoki koni przez przeszkody na sopockim hipodromie

W ramach cyklu JumpOff Hipodrom, 17-19 lutego 2017 r., odbędą się zawody ogólnopolskie CSN oraz VIII eliminacja cyklu regionalnego JumpOFF Hipodrom. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Dorota Karaś: „Przez dwa lata zasypiałam myśląc o Cybulskim”. Efekt? Niesamowita książka

W styczniu minęło 50 lat od śmierci Zbigniewa Cybulskiego. Dorota Karaś, gdańska reporterka „Gazety Wyborczej" wydała niedawno w „Znaku" jego biografię „Cybulski. Podwójne salto".

Pomorskie Sztormy. Ostatnia szansa na udział w plebiscycie. Głosuj!

W plebiscycie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i „Gazety Wyborczej Trójmiasto" można głosować do 17 lutego 2017 r. Na co stawiają radni województwa pomorskiego?

Sztormy Roku 2017. Głosuj na najlepszych: sportowca, wydarzenie, firmę i euroinspiracje

Na Pomorskie Sztormy, plebiscyt organizowany przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto" i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, można głosować do 17 lutego 2017 r.

Wieżyca – Koszałkowo. Z biletem z PKM pojeździsz za jeden grosz

W tym sezonie po raz pierwszy na stoki narciarskie można z Trójmiasta dojechać także koleją – szybciej i taniej niż samochodem. Mało tego – w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo Wieżyca po okazaniu biletu z pociągu drugi bilet wjazdowy na wyciągi narciarskie można kupić za grosz! Oferta ruszy 1 lutego 2017 r.

Turniej hokeja podwodnego na gdańskim basenie

Jesteś miłośnikiem pływania? A może wolisz hokej na lodzie? Jeśli chcesz zobaczyć, jak można połączyć te dwie dyscypliny, koniecznie przyjdź na pływalnię na gdańskim Chełmie w sobotę, 28 stycznia 2017 r. i kibicuj zawodnikom hokeja podwodnego. Wstęp jest wolny.

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie Kaszëbskô Szlópa w Ostrzycach

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie to jedyne w swoim rodzaju zawody, które można zobaczyć w Ostrzycach w powiecie kartuskim, 29 stycznia 2017 r. W głównych rolach występują kuczerzy, konie oraz szlópa, czyli drewniana platforma z kawałkami drewna służącymi za płozy. Zaplanowano również zabawy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych i trochę starszych.

Maszeruj z kijkami dla zdrowia, podziwiaj leśny krajobraz Marszewa

Zależy Ci na poprawie kondycji? Chcesz zadbać o serce i stawy? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Nordic Walking Team Gdynia i weź udział w rajdzie krajoznawczym, który odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2017 r. Dystans marszu do Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo wynosi ok. 12 km. Udział jest bezpłatny.

Piłkarskie rozgrywki na gdańskim Przymorzu

24 drużyny z roczników 2006 oraz 2009/10, które zmierzą się w 4 grupach po 6 zespołów będą mogli obserwować miłośnicy piłki nożnej. Zawodnicy rozegrają po 3 mecze w grupie, następnie najlepsi zostaną wyłonieni do fazy pucharowej. Sport Park Cup, bo o nim mowa, odbędzie się na hali tenisowo-piłkarskiej, w dwie niedziele, 5 i 19 lutego 2017 r. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Kolej na narty

Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu