Aktualności

Pierwszy fitbox w Polsce otwarty. Ale czy wiecie, co to jest?

W Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku otwarto pierwszy w Polsce fitbox. W nowatorski sposób będzie on łączyć aktywność fizyczną z badaniami medycznymi i ekologiczną produkcją energii.

7 rzeczy, które musicie wiedzieć o Muzeum II Wojny Światowej. „Całe zło ukryte jest pod ziemią”

Takiego muzeum nie ma w Europie ani na świecie. To nowoczesna placówka opowiadająca historię największej tragedii XX wieku. Otwarcie 23 marca 2017 r.

Która para zwycięży? Zawody w skokach przez przeszkody, czyli finał JumpOFF Hipodrom

Sopocki hipodrom, po raz ostatni w sezonie jesienno-zimowym, stanie się areną zmagań w ramach cyklu JumpOff Hipodrom. Finał skoków przez przeszkody rozpocznie się 17 marca 2017 r. i potrwa trzy dni. Łączna pula nagród wynosi 40 tys. złotych. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Powitaj wiosnę w Chwaszczynie. Weź udział w biegu na 10 km

Prolog V cyklu Kaszuby Biegają odbędzie się w Chwaszczynie w sobotę, 11 marca 2017 r. Na dystansie 10 km startować mogą dorośli, młodzież i dzieci.

Innego końca świata nie będzie. Wyjątkowe zdjęcia w Gdańskiej Galerii Fotografii w Zielonej Bramie

Muzeum Narodowe w Gdańsku od 24 marca zaprasza do Gdańskiej Galerii Fotografii na wystawę fotografii Zuzanny Szarek i Hanny Śliwińskiej. Zdjęcia prezentowane będą do 17 czerwca 2017 r

Zdrowy i aktywny styl życia. 5. edycja Kaszuby Biegają startuje

Wszystkich miłośników biegania oraz aktywnego spędzania czasu zainteresuje możliwość udziału w dwunastu niezależnych biegach w ramach 5. edycji cyklu Kaszuby biegają 2017.

Marzenie o nauce. Po 11 tys. zł dla utalentowanych uczniów

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego Marzenie o Nauce. Rekrutacja trwa do 31 marca 2017 r.

Jak budowano Teatr Wybrzeże. Jubileuszowa wystawa na Targu Węglowym

70 lat w Trójmieście. 50 lat na Targu Węglowym. Wybrzeże gra dla Pomorza! Trwa jubileuszowy sezon artystyczny 2016/2017, a wystawa, która w styczniu i lutym była eksponowana na ulicy Tkackiej, do 23 kwietnia 2017 r. jest prezentowana przed gmachem Teatru na Targu Węglowym.

Pomorskie Sztormy wręczone w Sopocie. Ich warto zapamiętać

Głosowanie na „Pomorskie Sztormy 2016" zakończone, a 10 laureatów odebrało już prestiżowe statuetki. Jak co roku, plebiscyt zorganizowany został przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto" we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Natalia Partyka wyróżniona przez Sejmik Województwa Pomorskiego

Sejmik Województwa Pomorskiego, 27 lutego 2017 r. zatwierdził uchwałę Konwentu Honorowego, przyznającą Natalii Partyce Honorowe Wyróżnienie za Zasługi dla Województwa Pomorskiego. Tenisistka została doceniona za osiągnięcia w zawodach dla pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych.

Kolej na narty

Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu