Aktualności

Kto wygra cykl Garmin MTB Series? Kolarstwo górskie na Kaszubach

Jesteś miłośnikiem kolarstwa? Masz rower górski? Garmin MTB Series startuje w Wejherowie, w niedzielę, 24 września 2017 r. Dla chętnych do wyboru dwa dystanse – 25 i 50 km.

Regaty w Sopocie. Karamarany i łódki jednokadłubowe będą rywalizować o mistrzowskie tytuły

Mistrzostwa Polski katamaranów F18 i Open oraz regaty o Puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego Navigo odbędą się w Sopocie 23-24 września 2017 r.

Maszeruj lub biegaj – wybierz to, co lubisz. Weź udział w imprezie na orientację na Strzyży

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 12. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskiej Strzyży w sobotę, 23 września 2017 r.

Kryształowe Żagle czekają. Zgłoś kandydata do konkursu dla najlepszych żeglarzy

Jedenastu laureatów w dziewięciu kategoriach – tak zapowiada się tegoroczna edycja Kryształowego Żagla. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Kandydatów można zgłaszać do poniedziałku, 2 października 2017 r.

Bądź kobietą aktywną. Rozpoczynaj niedzielę treningiem. TriMama budzi Gdańsk

Rozgrzewka, bieg i marszobieg to nowa propozycja Gdańskiego Ośrodka Sportu. Cotygodniowe treningi pod hasłem TriMama budzi Gdańsk poprowadzi Natalia Wodyńska-Stosik. Udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia rozpoczynają się w niedzielę, 17 września 2017 r.

Piłkarskie zmagania od przedszkola do oldboja. Wyjątkowy turniej w Kobylnicy

Najlepszym dowodem tego, że w sporcie nie ma wieku ani granic, będą zawody, które w piątek i sobotę, 15-16 września 2017 r., zostaną rozegrane w Kobylnicy. Do piłkarskiej rywalizacji przystąpią przedszkolaki, dzieci, młodzież i oldboje.

Lubisz biegać lub chodzić? Weź udział w imprezie na orientację na gdańskim Chełmie

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 11. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskim Chełmie w niedzielę, 10 września 2017 r.

Od wojny do wolności. Jubileuszowy Bieg Westerplatte

Ponad 4 tys. uczestników wystartuje z Westerplatte i pokonując 10-kilometrową trasę dotrze w pobliże Europejskiego Centrum Solidarności. 55. Bieg Westerplatte odbędzie się w niedzielę, 10 września 2017 r.

Będą bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia i nauka zumby. Gry i zabawy dla dorosłych i dzieci. Aktywuj się w Krainie Zabawy

Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić ostatnią sobotę wakacji, to 26 sierpnia 2017 r. przyjdź do Parku im. R. Reagana. Będzie tam festyn przeznaczony dla wszystkich mieszkańców Gdańska, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lubisz chodzić na orientację? Weź udział w spacerze po gdańskich Aniołkach

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w gdańskiej dzielnicy Aniołki, w niedzielę, 27 sierpnia 2017 r. Wydarzenie to jest prostą i przyjemną imprezą na orientację łączącą leśny spacer z przygodą poszukiwania skarbów.