Kontakt

Portal Pomorskie.eu redagowany jest w Referacie Komunikacji Społecznej Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

Dyrektor Departamentu:

Sławomir Lucewicz – tel. 58 32 68 785, s.lucewicz@pomorskie.eu

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@pomorskie.eu

Zespół:

Dorota Kulka
tel. 58 32 68 538
e-mail d.kulka@pomorskie.eu

Bożena Micun-Gusman 
tel. 58 32 68 729
e-mail b.micun@pomorskie.eu

Natalia Kłopotek-Główczewska
tel. 58 32 68 447
e-mail n.klopotek@pomorskie.eu

Aleksander Olszak
tel. 58 32 68 445
a.olszak@pomorskie.eu

Marcin Szumny
tel. 58 32 68 446
m.szumny@pomorskie.eu

Biuletyn Informacji Publicznej:

Przemysław Marczewski – Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego
tel. 58 32 68 534
e-mail p.marczewski@pomorskie.eu