Aktualności

VII Targi Ogrodnicze w Lubaniu

W Lubaniu k. Kościerzyny, 18 i 19 kwietnia 2015 r. odbędą się kolejne Targi Ogrodnicze. Na terenie targowym ponad 150 firm przedstawi swoje oferty rolnikom, działkowcom, właścicielom ogrodów i posesji. Odwiedzający będą mogli zakupić rośliny, nabyć niezbędny sprzęt, zamówić altankę, skorzystać z doradztwa dotyczącego urządzania ogrodów, upraw warzyw, sadzenia kwiatów i drzew owocowych. Można będzie zobaczyć i kupić wszystko, co posłuży upiększaniu otoczenia.

Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

W Gdańsku w dniach 16-18 kwietnia 2015 r. będzie miała miejsce Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision. Celem jest integracja środowiska studenckiego ze światem biznesu. Uczestnicy, w trakcie trzydniowych wykładów, warsztatów i szkoleń, poznają najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.

infoShare 2015 w Gdańsku

Ponad 3,5 tysiąca uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startu-pów i inwestorów, wydarzenia kulturalne i plenerowe. To już 9. edycja infoShare, jednej z największych konferencji Tech & New Media w Europie. Spotkanie odbędzie się 11 i 12 czerwca 2015 r. w AmberExpo w Gdańsku.

Indywidualne konsultacje biznesowe

Strefa Start-up Gdynia, działająca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, zaprasza 21 kwietnia 2015 r. na cykliczne indywidualne konsultacje biznesowe. Będzie to kolejna dawka inspiracji i wiedzy doświadczonych specjalistów. Zgodnie z tradycją, spotkania dedykowane są małym firmom i start-upom, które stawiają czoła biznesowym wyznaniom.

Ochrona danych osobowych w praktyce

Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni zaprasza 8 kwietnia 2015 r. na konsultacje prawne w zakresie ochrony danych osobowych. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej chcieliby zasięgnąć wiedzy w zakresie prawnych wymogów gromadzenia, rejestrowania, przetwarzania lub powierzania do przetwarzania danych osobowych.

Project Management, czyli młodzi w biznesie – konferencja naukowa

Studenckie Koło Naukowe UG „Strateg" zaprasza studentów oraz absolwentów na kolejną edycję konferencji „Project Management". Wszystkiego na temat skutecznego zarządzania projektami będzie można dowiedzieć się w środę i czwartek, 22 i 23 kwietnia 2015 r. W programie prelekcje specjalistów, warsztaty tematyczne, konsultacje i konkursy.

PIT bez tajemnic

Jak co roku o tej porze nieubłaganie zbliża się termin rozliczenia z fiskusem. Szukasz informacji jak wypełnić deklarację podatkową za 2014 rok? Przyjdź do sopockiej siedziby Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" 7, 14 i 28 kwietnia 2015 r. i skorzystaj z bezpłatnych porad eksperta.

Expo 2015 w Mediolanie

Samorząd województwa pomorskiego wraz z partnerami: Gdynią, Gdańskiem i Sopotem realizuje projekt „Pomorskie na Wystawie Światowej Expo 2015 w Mediolanie". W ramach tego przedsięwzięcia w dniach 1-7 czerwca 2015 r. w Mediolanie zostaną przeprowadzone kompleksowe działania w zakresie promocji gospodarczej, turystycznej i kulturalnej województwa pomorskiego.

Klub Rzeczpospolitej o biznesie

Strategia wspierania przedsiębiorczości 2015-2020 to temat debaty organizowanej przez Bibliotekę Miejsko-Powiatową w Kwidzynie i dziennik „Rzeczpospolita". Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2015 r., w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

XII Festiwal Boss w Gdańsku

Trójmiejska edycja Festiwalu Boss – jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych przedsiębiorczości i rozwojowi karier młodych ludzi – rozpocznie się 19 marca 2015 r. Trzy dni, trzy miejsca, 19 prelegentów – tak w skrócie prezentuje się tegoroczna, dwunasta już edycja Festiwalu BOSS w swoim gdańskim wydaniu. Trójmiejscy studenci będą mogli nie tylko wysłuchać ekspertów biznesowych, ale przedyskutować z nimi tematy dotyczące kompetencji miękkich, zarządzania projektami, marki osobistej czy motywacji.

Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu