Aktualności

Językowy survival: spektakle teatralne, warsztaty creative writing, komiksowe, teatrologiczne i logopedyczne. Dni Funduszy Europejskich na UG

Dzień Otwarty na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Dniu Funduszy Europejskich to mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego. Wielojęzyczne spektakle teatralne, możliwość stworzenia własnego komiksu, scenariusza, dialogu lub krótkich form literackich to tylko część praktycznych zajęć przygotowanych przez trójmiejskich pisarzy, pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Poznaj tajemnicze zakamarki. Dni Otwarte Funduszy Europejskich na lotnisku w Gdańsku

Poznaj Port Lotniczy Gdańsk od kuchni? Wejdź do miejsc na co dzień niedostępnych dla pasażerów? Wycieczka po zakamarkach lotniska odbędzie się w piątek, 19 maja 2017 r.

Usiądź za kierownicą Solarisa. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Przedsiębiorstwie Komunikacji Autobusowej w Gdyni

Chcesz zobaczyć gdzie stacjonują autobusy? Albo jakie dokumenty trzeba wypełnić aby autobus mógł wyjechać w trasę? Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej zaprasza w czwartek, 18 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Bezpiecznie jak w Szwajcarii. Rozstrzygnięcie konkursu i festyn w Malborku

Symulator jazdy maszynisty pociągu, promocyjne podróże pociągiem na trasie Malbork – Grudziądz, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego to tylko część atrakcji czekających 20 maja 2017 r. w Malborku na uczestników festynu.

Interesujesz się koleją? Jesteś inżynierem lub ekonomistą? Weź udział w seminarium i podyskutuj z ekspertami

18 i 19 maja 2017 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym rozgorzeje dyskusja na temat transportu kolejowego w metropoliach.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich startują już dziś! Dowiedz się co łączy miłość po kaszubsku i językowy survival z lotniskiem

Od 18 do 21 maja 2017 r. trwać będzie kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Na terenie całego województwa odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń zorganizowanych przez beneficjentów projektów unijnych. Zobacz jak nasz region zmienił się dzięki funduszom europejskim.

Firmowe ewolucje i innowacje... Trwają zapisy na Forum Przedsiębiorstw 2017

Gdzie można zdobyć aktualną wiedzę i praktyczne informacje związane z prowadzeniem firmy, wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty? Doskonałą okazję stanowi Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Co roku przyciąga ono około 300 przedstawicieli pomorskiego biznesu.

Nie tylko gaszą pożary. Strażacy-ochotnicy z Lubni nagrodzeni Florianem za działalność kulturalną

W Dniu Strażaka, na uroczystej gali w mazowieckich Otrębusach zostały wręczone Floriany. O nagrody rywalizowało 57 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z całego kraju.

Czempion i miniczempion. IV Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego

IV Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego odbyła się na terenie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie.

Wisłą z Gdańska do Warszawy. Barka z kontenerami dopłynęła do stolicy [ZDJĘCIA]

Zakończył się pilotażowy rejs kontenerowy. Barka, która 19 kwietnia 2017 r. wypłynęła z gdańskiego portu, dotarła do Warszawy. Akcja pokazała, że Wisła może być ekonomicznym, ekologicznym i bezpiecznym szlakiem transportowym.

Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu