Aktualności

Napisałeś ciekawą pracę magisterską lub inżynierską? Zgłoś ją do konkursu o Nagrodę im. prof. Romualda Szczęsnego

Jesteś absolwentem Politechniki Gdańskiej? Napisałeś ciekawą pracę magisterską lub inżynierską z zakresu nowoczesnych technologii i obroniłeś ją z wynikiem co najmniej bardzo dobrym? Zgłoś ją do konkursu i wygraj 10 tysięcy złotych!

Panie, bądźcie odważne! Marszałek Struk zachęca kobiety do aktywności na rynku pracy

W Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku marzec jest miesiącem kobiet. Trwa czwarta już edycja warsztatów dla pań, które chcą znaleźć pracę lub zdobyć nowe kwalifikacje.

Remont przystanku SKM Rumia Janowo od 12 marca. Sprawdź, jakie zmiany czekają pasażerów

Szybka Kolej Miejska Trójmiasto rozpoczyna modernizację przystanku osobowego Rumia Janowo. Zastępczy rozkład jazdy pociągów omijających stacje Gdynia Cisowa i Rumia Janowo będzie obowiązywał do 14 kwietnia 2017 r.

Dokąd na wakacje? Ameryka, Azja, Afryka, a może Karaiby. Z Gdańska przez Amsterdam podróżuj po świecie

Regularne połączenie lotnicze linii KLM z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku już od 15 maja 2017 r. Umożliwi to podróż po czterech kontynentach

Dowiedz się, jak zdobyć pieniądze z Unii na swój biznes. To nie jest trudne

Szukasz informacji o unijnych dotacjach? Warto skorzystać z pomocy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE). Rozmowa z Martyną Sawicką – koordynatorem Sieci PIFE w województwie pomorskim.

Rozwiązanie problemów komunikacyjnych na węźle Kowale. Milion złotych na opracowanie koncepcji zmian

Rozbudowa węzła Kowale, drogi łączącej Gdańsk z Kościerzyną oraz budowa dróg na Obwodnicy Trójmiasta (S6). Koncepcja, która ułatwi komunikację i rozładuje korki powstanie do końca 2017 r.

Targi pracy dla młodych inżynierów. Przyjdź, porozmawiaj, aplikuj!

Jesteś młodym inżynierem, który szuka pracy? Te targi są dla Ciebie! Dowiesz się, co zrobić, by dobrze wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej albo być zauważonym w sieci przez pracodawcę.

Masz czas do 2 maja. Podziel się jednym procentem podatku.

Do 2 maja składamy zeznania podatkowe za 2016 rok. Wszyscy podatnicy mogą przekazać jeden procent swojego podatku wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Na peronach SKM bezpieczniej i wygodniej. Monitoring i informacja pasażerska

Centrum monitoringu i informacji pasażerskiej, dziewięć zmodernizowanych peronów i remont dworca podmiejskiego w Gdyni – to zmiany, z jakich skorzystają pasażerowie Szybkiej Kolei Miejskiej. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2020 r.

Przez ustawę Szyszki w Łebie wycięto 4 hektary lasu. Burmistrz: „Jestem wściekły”

W ciągu ostatniego weekendu w Łebie na 4-hektarowej działce ścięto kilkaset drzew. Działka to jeden z najatrakcyjniejszych terenów w Polsce. Znajduje się między plażą Bałtyku a brzegiem jeziora Sarbsko.