Aktualności

Poczuj się jak maszynista. Wielki festyn w Malborku

Konkursy z nagrodami, pokaz zdobienia ceramiki i lokalne specjały kulinarne. To tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników festynu „Festiwal szwajcarski – Siła regionów". W sobotę, 20 maja 2017 r. koniecznie przyjedz do Malborka.

Odkrywali niedostępne zakamarki portu lotniczego. Dni Otwarte Funduszy Europejskich na lotnisku w Gdańsku

50 osób, które najszybciej i poprawnie odpowiedziały na przygotowane pytania miały niepowtarzalną okazję zwiedzenia Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku od kuchni.

Zbudują część S6. Ale protesty trwają, w poniedziałek blokady na drogach

Mieszkańcy gmin Nowa Wieś Lęborska, Potęgowo, Łęczyce, oraz Lębork zaprotestują przeciwko opóźnianiu budowy trasy S6. W poniedziałek 22 maja 2017 r. zablokują drogę w swoich miejscowościach. Tymczasem minister ogłasza przetarg na część trasy.

Pomorskie najlepsze w Polsce w wykorzystaniu unijnych środków. Wyprzedziliśmy nawet programy rządowe

Pomorskie wykorzystało już 52 procent budżetu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. To najlepszy wynik w Polsce.

Gdyński Solaris i kościerska drezyna przyciągnęły najwierniejszych fanów komunikacji. Pierwszy z Dni Otwartych Funduszy Europejskich za nami

Czwartek, pierwszy z Dni Otwartych Funduszy Europejskich, bez wątpienia należał do miłośników transportu. W Kościerzynie swoje drzwi otworzyło Muzeum Kolejnictwa, a w Gdyni Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej.

Od Gdańska przez Sopot i Gdynię aż po najdalsze zakątki Kaszub i Kociewia, Żuław czy ziemi słupskiej moc atrakcji gwarantowana. Święto funduszy europejskich rusza dzisiaj

Imprezy skierowane do najmłodszych i trochę starszych, dla fanów motoryzacji, miłośników sportu i amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich trwają cztery dni do niedzieli, 21 maja 2017 r.

Przejażdżki zabytkowym trolejbusem i gra miejska. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w gdyńskiej zajezdni trolejbusowej

Wiesz jak założyć pantograf? Chcesz zaśpiewać piosenkę o trolejbusie? Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni zaprasza w niedzielę, 21 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Szukasz pracy? Chcesz ukończyć kurs zawodowy, by zmienić lub podnieść kwalifikacje? Przyjdź na DOFE, by popracować w grupie

Poczuj się jak w projekcie! Weź udział w Dniu Otwartym Projektu Praca w Grupie! Będziesz mógł przekonać się, jak skuteczna jest pomoc w ramach projektów europejskich.

Zobacz jak, technika zapewnia nam bezpieczeństwo nie tylko na morzu. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku

Zobacz symulację pożaru i dlaczego statki nie toną. Centrum Techniki Okrętowej zaprasza w czwartek, 18 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Aktywizacja społeczna i zawodowa. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w MOPS Gdynia

Konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym, warsztaty, na których można zrobić coś z niczego, malowanie intuicyjne, taniec spontaniczny. Możliwość rozmowy z osobą z doświadczeniem kryzysu psychicznego, np. na temat chorowania, zdrowienia, radzenia sobie w trudnych sytuacjach – wszystko to od 19 do 21 maja 2017 r. podczas Dni Otwartych FE w Gdyni.

Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu