Aktualności

Experyment świętuje rok w nowej siedzibie

Gdyńskie Centrum Nauki Experyment zaprasza wszystkich miłośników odkryć bez względu na wiek, na świętowanie pierwszego roku w nowej siedzibie. Warsztaty, zajęcia, odkrycia i szalone zabawy trwać będą przez cały weekend, 6-7 września 2014 r.

Żeglarze zapraszają do zabawy

Ośrodek terapii, edukacji i aktywizacji sportowej w Sopocie w imieniu Fundacji Sport na Zdrowie zaprasza Dzieci niepełnosprawne z województwa pomorskiego Na imprezę żeglarską „Żeglarze Dzieciom", która odbędzie się 12 września 2014 r. w sopockim Klubie Żeglarskim.

Stypendia marszałka dla zdolnych uczniów

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendiów marszałka województwa pomorskiego na rok szkolny 2014/2015 w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego.

Pożegnanie wakacji w Centrum Hewelianum

Piknikowanie w przebraniu i udział w konkursie na najlepszą stylizację, zabawy teatralno-plastyczne z samym Ambrożym Kleksem oraz ostatnia okazja, by odbyć historyczny spacer po Górze Gradowej i poznać jej tajemnice – to propozycje Centrum Hewelianum na weekend 30-31 sierpnia 2014 r.


Archiwum wiadomości

Patronat medialny: Pomorskie.eu